Tanie pokoje na wczasy

wczasy, wakacje, urlop

 

Gościno

09 November 2011r.

Gościno Wieś położona na Równinie Białogardzkiej na bezleśnej morenie dennej przy trasie Kołobrzeg — Świdwin, w odległości 16 km od Kołobrzegu. W pobliżu (5 km) wsi znajduje się jezioro Kamienica, z którego wypływa rzeka Błotnica. Jezioro i rzeka są miejscem połowów wędkarskich. Miejscowość wzamiankowana w dokumentach z XII w. jako osada rolnicza.


Grzybowo

09 November 2011r.

Grzybowo Miejscowość w odległości 7 km na zachód od Kołobrzegu, 1,5 km od morza, na pieszym szlaku Kołobrzeg — Dźwirzyno, w strefie chronionego krajobrazu. Na uwagę zasługuje chałupa z XIX w. stanowiąca przyjeleń. Wieś położona na Pojezierzu Drawskim między jeziorem Sarcze (pow. 30 ha) i Jeleń (pow. 17,9 ha), 13 km na zachód od Szczecinka przy trasie Szczecinek — Czaplinek w strefie chronionego krajobrazu. Na zachód od wsi znajdują się tereny o znacznych deniwelacjach i wysokościach bezwzględnych (182 m iipm).


Karlino

09 November 2011r.

Karlino Miasto na morenie dennej Równiny Białogardzkiej u ujścia Radwi do Parsęty. Przez Karlino prowadzi kołowy szlak "Solny" i szlak wodmy rzeką Radew — nadający się raczej do spływów kajakowych indywidualnych Znajduje się tutaj przystań wodna. W mieście krzyżują się drogi do: Szczecinka, Gdańska, Piły i Kołobrzegu.


Kołobrzeg

09 November 2011r.

Kołobrzeg Miasto turystyczno-wczasowe przy ujściu Parsęty do Bałtyku. W Kołobrzegu zaczyna się "Koszaliński Szlak Nadmorski" i dawiny szlak "Solny", przechodzi szlak "Wybrzeża" oraz kończy się kajakowy szlak rzeką Parsętą. Miejscowość położona na płacie moreny dennej, otoczonej terenami podmokłymi w strefie chronionego krajobrazu. Pas wzniesień utrwalonego wału wydmowego stanowi naturalną osłonę od wiatrów północnych. Kołobrzeg posiada jedną z piękniejszych plaż na Środkowym Wybrzeżu.